BABKA ŤAPKA
 1. VENDELÍN A BABKA ŤAPKA - humorné vyprávění o mém prvním pejskovi - bezdomovci, kterého jsem se jako nezkušená chovatelka ujala. Kniha je připravena do tisku.
 2. WIMBLEDON A BABKA ŤAPKA - Autorka byla v prvním týdnu Wimbledonského turnaje v roce 2013 přítomna a pro čtenáře podrobně popsala všechny její zážitky a zajímavosti z tohoto nejstaršího turnaje světa. Kniha je připravena do tisku.
 3. SNĚNÍ BABKY ŤAPKY - autobiografie zpracovaná převážně povídkovým způsobem se všemi politickými událostmi, které se autorky nějakým způsobem dotýkaly nebo o nich věděla.
 4. BABKA ŤAPKA NA KRAJI SVĚTA ANEB NOVÝ ZÉLAND OČIMA ČESKÉ BABIČKY - autorka, původním povoláním prodavačka, si ve svých sedmdesáti dvou letech splnila sen z mládí a vypravila se úplně sama na Nový Zéland. Ve své knížce nám, díky jejímu vyprávění i četným fotografiím, nevšedním způsobem dává možnost prožít tuto dobrodružnou cestu. Její věk a životní zkušenosti jsou pramenem osobitého pohledu, kterým zkoumá život v pro nás tak exotické zemi.

  Jsou zde zachyceny i poznatky z Londýna, Singapuru, Sydney a dokonce i z plavby po Korálovém moři. Navíc je tato kniha přímo návodem pro ty, kteří by se chtěli na Nový Zéland také vypravit.

  Ve čtvrtek 30.října 2008 byla knížka v kavárně Carpe Diem v Praze 2 slavnostně pokřtěna. Kmotrou se stala jazzová zpěvačka a dlouholetá autorčina přítelkyně paní Jana Koubková a úvodní slovo pronesla dramaturgyně České televize paní Lada Ledererová - Arnautová. Přítomno bylo kolem sedmdesáti autorčiných přátel, kteří vytvořili nádhernou atmosféru, za což jim patří srdečný dík.

  Kniha je zcela vyprodána.

  Křest knihy